قوانین خرید از سایت چاووش ۱۱۰

قوانین و مقررات فروش کالاهای دست دوم از سایت چاووش ۱۱۰

  1. فروشنده عزیز در نظر داشته باشید که محصول شما طبق مواردی که ذکر کردید برای فروش به نمایش گذاشته می شود و خریدار به مدت ۲۴ ساعت بعد از دریافت محصول می تواند سلامت محصول شما را بررسی و تائید کند در صورتی که موردی در دستگاه شما بوده که ذکر نکردید هزینه عودت به عهده شما می باشد و در صورت تکرار تخلف حساب کاربری شما مسدود خواهد شد .
  2. مبلغ پرداختی خریدار تا زمان تائید محصول خریداری شده نزد صندوق فروشگاه اکو چاووش محفوظ خواهد ماند و بعد از تائید خریدار بلافاصله به شماره حساب وارد شده واریز خواهد شد.
  3. سهم فروشگاه از فروش محصولات دست دوم ۱۰% در هر معامله می باشد که از مبلغ کل فروشنده کسر خواهد شد و در صورت سفارش کارشناسی و تائید محصول به واسطه خریدار ۱۰% مبلغ کل از خریدار دریافت خواهد شد .
  4. فروشگاه اکو چاووش ۱۱۰ در قبال محصولاتی که مورد کارشناسی تیم فنی قرار نگرفته هیچگونه مسئولیتی در قبال سلامت و اصالت محصولات دست دوم ندارد و طبق بند اول و دوم قوانین و مقررات کالاهای دست دوم ، مسئولیت آن به عهده فروشنده و خریدار می باشد بنابراین حتما هر دو طرفین طبق توافق نامه دقت لازم رو به عمل بیاورند
  5. در صورت تائید تیم کارشناسی اکو چاووش ادعای خریدار در رابطه با مشکل فنی ذکر نشده در توضیحات کالا از سوی فروشنده قابل پذیرش نبوده و مبلغ پرداخت شده قابل عودت نمی باشد.