میکروفون های استودیویی USB

meraj 2022/04/07
میکروفون های استودیویی USB

میکروفون های استودیویی USB

با توجه به رشد روز افزون افرادی که علاقه به تولید محتوا در زمینه های گوناگون از خوانندگی گرفته تا گویندگی و بلاگری دارند یکی از اصلی ترین ارکان برای فعالیت در این زمینه بعد از دارا بودن استعداد، ابزار مناسب است.

مهم ترین ابزار برای افرادی که تولیدات صوتی انجام می دهند میکروفون خواهد بود. همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد در هنگام انتخاب میکروفون نوع آن و در عین حال قیمت مناسب آن می باشد.

انتخاب های پیشروی شما میکروفون های یقه ای، شاتگان و یا کاندانسر (استودیویی) می باشد. اگر برای خوانندگی، گویندگی و … به دنبال یک میکروفون مناسب هستی، پیشنهاد ما به شما این است که میکروفون های یقه ای و شاتگان را فراموش کنید.

شما در اینجا بایستی به دنبال کیفیت بالا باشید. میکروفون های کاندانسر با دارا بودن کپسولی با حساسیت بالا و در عین حال صدایی با کیفیت خیال شما را راحت می کنند.

 

هزینه بالا میکروفون های کاندانسر

یکی از مشکلات اصلی میکروفون های کاندانسر با کیفیت مانند میکروفون های RODE، قیمت بالای آنها می باشد. مشکل بعدی زمانی آغاز می شود که شما برای استفاده از این میکروفن ها نیاز به یک کارت صدا نیز خواهید داشت.

در نتیجه اگر به دنبال یک محتوای مبتدی و حتی نیمه حرفه ای هستید، شما نیازی به استفاده از اینگونه میکروفون ها در حال حاضر نخواهید داشت.

میکروفون های استودیویی USB

پس چاره چیست؟

اینجاست کهمیکروفون های استودیویی USB پا به عرصه می گذارند و راه حلی طلایی برای شما خواهند بود.

مبکروفون های استودیویی یو اس بی به طور مختصر میکروفون های کاندانسری هستند که یک کارت صدای داخلی داشته که شما ار قادر می سازند بدون نیاز به تهیه جداگانه کارت صدا و به صورت مستقیم میکروفون خود را به کامپیوتر و یا لپ تاپ خود متصل نمکوده و بدونه نیاز به نصب هرگونه درایوری ضبط صدا را آغاز نمایید.

ویژگی های میکروفون های استودیویی USB

اصلی ترین ویژگی این میکروفون ها قیمت مناسب، به نسبت میکروفون استودیویی هم کیفیت خود است.

ویژگی بعدی نایز نداشتن به کارت صدا می باشد.

پرتابل و یا حمل آسان این مبکروفون ها به دلیل اتصال آسان به شما این امکان را می دهد نا بتوانید به سادگی آنها را به مکان های گو ناگون همراه خود برده و شروع به تولید محتوا نمایید.

دسترسی های صوتی فیزیکی مانند ولوم کنترل حجم ورودی صدا (گین)، تغییر حالت الگوی قطبی، خروجه هدفون جهت مانیتورینگ و… از ویژگی های بعدی به شمار می آید.

میکروفون های استودیویی USB

کدام میکروفون های USB را بخریم؟

به طور خلاصه و مفید میکروفون های استودیویی USB برند های RODE، COMICA، MAONO، و BOYA به شما یک محصول شسته رفته و تمیز را ارئه می دهد و شما می تواند با کلیک بر روی لینک زیر مشخصات مدل های مختلف این میکروفون ها را مطالعه نمایید.

میکروفون های استودیویی چاووش۱۱۰